इन्द्रजितको  'जुनमा हेरूँ तिमीलाई' सार्वजनिक ( भिडियो )

नेपाली तथा हिन्दी पार्श्व गायनमा सर्वाधिक लोकप्रिय  गायक इन्द्रजित मिजारको स्वरमा आबद्द 'जुनमा हेरूँ तिमीलाई'को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ।  

प्रेमिल शैलीको  गीतमा शब्द  गीतकार गोपाल लोहारको रहको छ।  गीतमा संगीत संगीतकार सुरेश अधिकारीको रहेको छ।  यस गीतलाई चन्द सिंहले संगीत संयोजन गरेका हुन्।  


Advertisement

यस गीत बाट फेरि २७ वर्ष पछि गायक मिजारको स्वरमा रहेको गीतमा  राजेश हमाल अभिनयले  गरेका छन्।  नायक हमालको साथमा  भिडियोमा  आज्ञा खतिवडा र दिलिप केसी फिचर्ड छन्।  समी श्रेष्ठले कोरियोग्राफी गरेको यस भिडियोलाई श्याम तामाङले छायांकन गरेका हुन्।  विकाश दहालले भिडियो सम्पादन गरेका हुन्।  श्याम लामा र काजी लिम्बुको निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो।  गीतकार लोहारको अफिसिएल च्यानल 'गोलो  प्रोडक्शन' मार्फत भिडियो सार्वजनिक भएको हो।  

पुरानो पुस्ता र नयाँ पुस्ताका लोकप्रिय कलाकारहरुका आवाजमा उत्कृष्ठ गीतहरु सार्वजनिक गर्दै आएका गीतकार लोहारका यसअघि थुप्रै गीतहरु सार्वजनिक भैसकेका छन्।  आगामी दिनहरुमा अझै स्तरिय गीत संगीत प्रस्तुत गर्दै जाने उनले बताएका छन्।  दशैँको कोशेली स्वरूप प्रस्तुत यस गीतलाई सुनेर प्रतिक्रिया दिन हुन् निर्माण टिमले सम्पूर्ण दर्शक , स्रोता र मिडिया हाउसलाई आग्रह गरेका छन्।  
 


Advertisement

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्